O nás

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2005. Po velkém úspěchu v Austrálii a na Pacifických ostrovech pod hlavičkou Go2Australia jsme aplikovali stejný koncept při poskytování služeb na Bali a v Indonésii prostřednictvím Go2Indonesia.

Garantujeme:

  • Jistoto cenově nejvýhodnějších letenek za operátorské ceny
  • Široký výběr kvalitního a cenově přijatelného ubytování na Bali a v Indonésii
  • Kvalitní výlety a zájezdy za nízké ceny

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY

CK Go2 Indonesia patří mezi největší poskytovatele služeb skupinám a individuálním cestovatelům do Indonésie. Chceme Vám zaručit, že se snažíme Vám zajistit ty nejvýhodnější služby na trhu, a proto Vám poskytujeme bezkonkurenční cenovou garanci.

POJIŠTĚNÍ PROTI ÚPADKU

Go2 s.r.o. - specialista na dovolenou nejen v Indonésii - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

 

LIDÉ V GO2

Ada Tzoneva — garant destinace, realizace skupinových programů v Indonésii

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování se jí stalo osudovým již během studií na Karlově Univerzitě, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která jí naprosto očarovala. Miluje vše, co nezná, má ráda netradiční věci a dobré jídlo.

Veronika Šmejkalová – příprava a realizace zakázek v Indonésii

Připravuje individuální zájezdy na Bali a do celé Indonésie. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem. Ve volném čase se věnuje sportu jako je snowboarding, in-line bruslení, pole dance nebo jóga. Bali a Indonésie ji jednoznačně očarovaly svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody, úchvatných pláží, nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí. Ráda pro vás připraví individuální dovolenou podle vašich představ, plnou nezapomenutelných zážitků. Selamat jalan!

Jana Švejdová — průvodkyně Bali

Do Indonésie jsem začala jezdit před několika lety. Nejdříve na dovolenou s cestovní kanceláří Go2 a hned při první návštěvě jsem věděla, že se sem budu chtít vrátit. Byla jsem nadšená z místních lidí, přírody a exotické kuchyně. Minulý rok jsem se rozhodla si vzít rok volna v práci a odjela jsem sem znova, tentokrát jako dobrovolník a učitelka angličtiny v místních školách na ostrově Lombok a na severu Bali. V plánu bylo zůstat půl roku, maximálně rok, ale nakonec jsem se tu usadila a našla si práci. Volný čas nejraději tráví někde v přírodě objevováním krás okolních ostrovů Indonésie, zdokonalováním se v indonéštině a čtením. Pokud není zrovna v Čechách, ráda zajde na sklenku dobrého vína s přáteli nebo do kina či na koncert.

Andrea Starková - průvodce na Lomboku

Indonéský ostrov Lombok pro ni byla láska na první pohled. Už pět let tam vždy s vlaštovkami odlétá strávit zimu. Na Lomboku se věnuje hlavně dobrovolnické práci ve škole a realizuje charitativní projekty na pomoc místním dětem. Miluje místní kuchyni a zevlování s domorodci. V letní sezoně pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologické výchovné programy pro české děti. K tomu se stará o haldu různých zvířat, občas se snaží vychovávat svoje dvě děti, a když náhodou zbude trocha času, věnuje se s přáteli plkání nad moravským vínem.

 

KONTAKT

NÁZEV FIRMY: Go2 s.r.o.

E-MAIL: indonesie@ckgo2.cz

TELEFON: + 420 226 633 912, + 420 737 958 960

ADRESA: Biskupský dvůr 2, Praha 1

OTEVÍRACÍ DOBA: PO-PÁ 9-17 hod