Dovolená Bali

Chcete odjet na exotickou dovolenou na Bali a nechcete ji strávit pouze na pláži, ale také poznat místní atraktivity? Nabízíme kombinace relaxační a itinerářem. Užívejte si exotické pláže a zažijte balijskou kulturu zároveň. Rádi Vám ukážeme kouzelná místa Bali očima místních, která nejsou zasažená masovou turistikou.

NA CO SI DÁT POZOR

Vaše představy o dovolené na Bali se mohou velmi lišit od reality ve skutečnosti a proto doporučujeme brát ohled na následující doporučení:

Vybírejte pečlivě Vaše ubytování ve vhodných lokalitách. Zejména jižní pobřeží Bali jako je Kuta a Legian nejsou úplně vhodné pro relaxaci z důvodu velkého množství turistů a přelidněné pláže.

Kvalitní hotel či resort na pláži nemusí zruinovat Váš rozpočet. Na Bali je stále možné najít krásné místa u moře za rozumnou cenu.

Nezůstávejte po celou dobu své dovolené na Bali na jednom místě. Díky dopravním zácpám můžete strávit velkou část jednodenního výletu na cestě a tak toho mnoho neuvidíte, Bali díky tomu opravdu nepoznáte.

PLÁNUJTE S PŘEDSTIHEM

Pokud plánujete dovolenou v předstihu několika měsíců, cenové nabídky letenek rezervovaných dopředu jsou velmi výhodné. Často můžete získat nižší tarif letenky, který je k dispozici pouze z čekací listiny.

Nezapomeňte také navštívit vnitrozemí a sever Bali. Ideální lokalita k příjemné relaxaci, seznámením se s místní kulturou a pohostinností původních obyvatel ostrova. Přemisťujte se bez stresu, připravte si itinerář zájezdu na Bali a ujistěte se, že Váš itinerář je realizovatelný. Přesvědčte se s odborníky, že váš řidič či průvodce opravdu znají zajímavá místa na Bali a nechtějí Vám jen ukázat přeplněné turistické atrakce.