Let na Bali

V případě, že chcete pokračovat v Indonésii i jinam než na Bali, tak jako jediní na českém trhu jsme schopni zajistit vnitrostátní lety s indonéskými společnostmi. Naplánujte si svoji cestu po Indonésii včas a rezervujte si letenku u Go2Indonesia.
 

DÉLKA LETU

Délka letu na Bali trvá zhruba 20 hod (s 1 přestupem). Během přeletu si ale můžete zpříjemnit cestu do Indonésie tzv. stopoverem, neboli zastávkou, v některé z asijských metropolí, jako jsou například Soul, Singapur, Dubai, Taipei či Kuala Lumpur.

Časový posun s Českou republikou je u Jakarty + 5 hod. a u Bali +6 hod od SEČ.

LETECKÉ SPOLEČNOSTÍ LÉTAJÍCÍ DO INDONÉSIE

Na základě naší dlouhodobé zkušenosti doporučujeme využít nabídky leteckých společnosti Emirates, Korean Air a China Airlines, které nabízejí letenky na Bali, Jakartu a Surabaya. S uvedenými leteckými společnostmi máme speciální výhodné ceny pro tour-operátory a máme tedy možnost zajistit ty nejnižší ceny letenky na Bali či jinde v Indonésii. S tím také souvisejí úpravy itineráře dle plánované dovolené specialisty v kanceláři Go2Indonesia.

Díky letenkám od Emirates, Korean Air a China Airlines můžete navíc zkombinovat poznávací zájezd na Jávě (přímé lety do Jakarty) s pobytem na Bali. To ušetří Váš čas, který můžete strávit poznáváním Indonésie.

EMIRATES AIRLINES

Letecká společnost Emirates Airlines zahájila od června 2015 novou linku Praha - Dubaj - Denpasar. Výhodou tohoto spojení je, že každý cestující má možnost během přestupu navštívit město s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa. Pokračovat ve své cestě do Indonésie můžete následující den v ranních hodinách.

KOREAN AIR

Letecká společnost Korean Air umožňuje letět do Jakarty nebo na Bali pouze s jedním přestupem v jihokorejském Soulu za cenově dostupné letenky a s profesionálním servisem na palubě. Jako bonus mají cestující s Korean Air možnost návštěvy města Soul ZDARMA v rámci letenky zakoupené od Go2Indonesia, a to včetně navýšení váhového limitu zavazadla na 25 kg (místo původních 20 kg) a příručního zavazadla na 12 kg.

CHINA AIRLINES

China Airlines má lety z Prahy a Vídně, a to konkrétně na Bali a Jakartu. Sídlo této letecké společnosti je v Taipei (Taiwan), kde probíhá přestup většiny cestujících na spoje na indonéské ostrovy.